Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Строїнецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04331538) був реорганізований і увійшов до складу Тиврівської громади

6 сесія

14.07.2011 року

1. Про зміни до сільського бюджету.
  2. Про встановлення ставок єдиного податку для само зайнятих фізичних осіб-підприємців на2012 рік.
  3. Про встановлення ставок збору за провадження  деяких видів  підприємницької діяльності на 2012 рік.
  4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2012 рік.
  5. Про встановлення  ставок  плати  за землю та орендної плати за землю на 2012 рік.
  6. Про надання  дозволу на розробку  технічної  документації  по нормативній   грошовій оцінці земель населеного пункту Строїнецької сільської ради.
  7. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  8. Про припинення права користування земельними ділянками.
  9. Про внесення змін в рішення 4 сесії 6 скликання від 31.03.2011 року «Про погодження надання  дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
  10. Про надання дозволу на складання технічної документації для оформлення державного акта на землю.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування